Happyhands

happyhands
Movie Buff - 230 Film Ratings
Member Since: 02 Aug 2013
Location: Turkey

more Recent Ratings

Check out Happyhands's...

99 98% The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Rated 23 Nov 2013
83 33% Ruby Sparks (2012) - Rated 22 Nov 2013
86 46% The Conjuring (2013) - Rated 22 Nov 2013
88 55% Death at a Funeral (2010) - Rated 22 Nov 2013
69 13% Matchstick Men (2003) - Rated 18 Nov 2013
88 55% The Way, Way Back (2013) - Rated 17 Nov 2013
87 48% The Oranges (2011) - Rated 15 Nov 2013
83 33% Ender's Game (2013) - Rated 10 Nov 2013
89 61% Thor: The Dark World (2013) - Rated 10 Nov 2013
21 1% The Mist (2007) - Rated 07 Nov 2013