Hannibal
Recent Ratings
Check out Hannibal's...
85 95% | The Mitchells vs. the Machines (2021) - Rated 26 Mar 2023
"I was sold when i saw Monchi"
|
80 86% | Pokémon Detective Pikachu (2019) - Rated 26 Mar 2023
":)"
|
60 18% | The Good Dinosaur (2015) - Rated 26 Mar 2023
"... I have nothing to say"
|
70 54% | Pokémon: Mewtwo Strikes Back - Evolution (2019) - Rated 26 Mar 2023
"Pika-Pika"
|
45 4% | Maya the Bee: The Honey Games (2018) - Rated 26 Mar 2023
"Fine for kids, but VEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERY predictable."
|
65 31% | Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 26 Mar 2023
"Yup"
|
70 54% | Encanto (2021) - Rated 26 Mar 2023
"Disneys wonder of 2021, and it does its job well. However i wished that Mirabel ended up getting powers. Still good."
|
70 54% | Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Rated 26 Mar 2023
"The film has cut out like half of the book, keeping epic moments (Not just removing epic moments), but also removing fun small parts"
|
70 54% | Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Rated 26 Mar 2023
"Guardians of the Galaxy, as always charming, PLUS Baby Groot."
|
75 77% | Paddington 2 (2017) - Rated 26 Mar 2023 |