gurugugu

gurugugu
Cinema Addict - 1763 Film Ratings
Member Since: 10 Aug 2014
Location: el palomar, buenos aires, Argentina
Bio: Movies, music and great food and wines enthusiast...

more Recent Ratings

64 19% Dead Again (1991) - Rated 15 Dec 2014
86 96% The Skin I Live In (2011) - Rated 15 Dec 2014
63 16% The Maze Runner (2014) - Rated 15 Dec 2014
32 0% Jonah Hex (2010) - Rated 15 Dec 2014
54 4% Dinosaur (2000) - Rated 15 Dec 2014
58 7% The Exorcism of Emily Rose (2005) - Rated 15 Dec 2014
61 11% Robin Hood (2010) - Rated 15 Dec 2014
62 14% Underworld: Rise of the Lycans (2009) - Rated 15 Dec 2014
68 32% The Heartbreak Kid (2007) - Rated 15 Dec 2014
69 37% Ripley's Game (2002) - Rated 15 Dec 2014