Gunnaka

gunnaka
Movie Buff - 226 Film Ratings
Member Since: 23 Apr 2018
Location: Canada

more Recent Ratings

74 65% Midsommar (2019) - Rated 04 Oct 2021
49 13% Thirst (2009) - Rated 04 Oct 2021
62 33% Possession (1981) - Rated 02 Oct 2021
75 70% Dead Alive (1992) - Rated 25 Sep 2021
95 98% Bliss (2019) - Rated 25 Sep 2021
64 39% The Texas Chainsaw Massacre (1974) - Rated 25 Sep 2021
81 85% Climax (2018) - Rated 25 Sep 2021
70 52% Greener Grass (2019) - Rated 25 Sep 2021
73 62% The Return of the Living Dead (1985) - Rated 25 Sep 2021
58 24% Fear Street Part One: 1994 (2021) - Rated 25 Sep 2021