GroundhogPhil
Recent Ratings
Check out GroundhogPhil's...
70 47% | Midsommar (2019) - Rated 14 Oct 2019
"I really liked the aesthetics of this movie, but I just don't like realistic gore. It's disturbing."
|
60 18% | Serenity (2019) - Rated 31 Jul 2019 |
15 0% | The Crazies (1973) - Rated 31 Jul 2019 |
80 79% | The Negotiator (1998) - Rated 25 Jul 2019 |
75 63% | Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Rated 25 Jul 2019 |
85 91% | The Help (2011) - Rated 25 Jul 2019 |
75 63% | Lucky Number Slevin (2006) - Rated 25 Jul 2019 |
65 31% | Full Metal Jacket (1987) - Rated 25 Jul 2019 |
80 79% | The Sixth Sense (1999) - Rated 25 Jul 2019 |
55 10% | Little Fockers (2010) - Rated 25 Jul 2019 |