Grandmaster

grandmaster
Movie Buff - 359 Film Ratings
Member Since: 05 Mar 2008
Location: Norway

more Recent Ratings

Check out Grandmaster's...

80 89% In Bruges (2008) - Rated 14 Jun 2011
73 73% Armadillo (2010) - Rated 14 Jun 2011
70 66% Léon: The Professional (1994) - Rated 14 Jun 2011
61 48% Thirst (2009) - Rated 04 Oct 2010
79 86% Taxi Driver (1976) - Rated 04 Oct 2010
68 60% Godzilla (1954) - Rated 04 Oct 2010
81 91% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 04 Oct 2010
76 80% A Serious Man (2009) - Rated 31 Aug 2010
69 62% A History of Violence (2005) - Rated 31 Aug 2010
72 72% Inception (2010) - Rated 31 Aug 2010