gozdecengiz

gozdecengiz
Movie Buff - 350 Film Ratings
Member Since: 02 Dec 2014
Location: Istanbul, Turkey

more Recent Ratings

82 55% Don't Look Up (2021) - Rated 03 Jan 2022
88 83% Shutter Island (2010) - Rated 08 Nov 2021
80 46% Ilk ve Son (2021) - Rated 08 Nov 2021
82 55% Love 101 (2020) - Rated 19 Oct 2021
80 46% 47 Ronin (2013) - Rated 22 Sep 2021
85 71% Utopia (2013) - Rated 10 May 2021
84 64% Fatma (2021) - Rated 10 May 2021
86 76% The Matrix (1999) - Rated 14 Apr 2021
72 23% Behind Her Eyes (2021) - Rated 14 Apr 2021
78 37% Dark Desire (2020) - Rated 15 Mar 2021