gorkembasak

gorkembasak
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 31 Mar 2024
Location: Paris, France

more Recent Ratings

82 51% The Tenant (1976) - Rated 31 Mar 2024
91 87% Hiroshima mon amour (1959) - Rated 31 Mar 2024
85 64% Germany Year Zero (1948) - Rated 31 Mar 2024
65 1% Last Days (2005) - Rated 31 Mar 2024
75 25% Head-On (2004) - Rated 31 Mar 2024
82 51% Funny Games (1997) - Rated 31 Mar 2024
85 64% Crash (1996) - Rated 31 Mar 2024
75 25% Earth (1930) - Rated 31 Mar 2024
90 80% Eternity and a Day (1998) - Rated 31 Mar 2024
85 64% Eraserhead (1977) - Rated 31 Mar 2024