goober

goober
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 06 Dec 2021

more Recent Ratings

82 24% Sound of Metal (2020) - Rated 15 Dec 2021
89 57% War Dogs (2016) - Rated 10 Dec 2021
74 10% The Woman in the Window (2021) - Rated 09 Dec 2021
90 65% The King of Staten Island (2020) - Rated 09 Dec 2021
70 4% Eric André: Legalize Everything (2020) - Rated 09 Dec 2021
93 78% Whiplash (2014) - Rated 09 Dec 2021
80 18% Love Hard (2021) - Rated 09 Dec 2021
84 31% Below Deck (2013) - Rated 06 Dec 2021
84 31% Below Deck Mediterranean (2016) - Rated 06 Dec 2021
79 14% The Circle (2020) - Rated 06 Dec 2021