Gneoga

gneoga
Movie Buff - 230 Film Ratings
Member Since: 28 Sep 2014
Location: Italy

more Recent Ratings

90 89% The House That Jack Built (2018) - Rated 01 Feb 2019
85 67% The Square (2017) - Rated 10 Dec 2017
89 84% Pierrot le fou (1965) - Rated 21 Nov 2017
88 81% L'Eclisse (1962) - Rated 09 Oct 2017
68 14% Okja (2017) - Rated 05 Oct 2017
88 81% Last Year at Marienbad (1961) - Rated 04 Oct 2017
90 89% Eraserhead (1977) - Rated 20 Sep 2017
90 89% Rashomon (1950) - Rated 19 Jul 2017
87 78% Werckmeister Harmonies (2000) - Rated 08 Jul 2017
86 73% Drowning by Numbers (1988) - Rated 10 May 2017