Glockamole99

glockamole99
Movie Buff - 127 Film Ratings
Member Since: 05 Sep 2022

more Recent Ratings

60 15% Behind Her Eyes (2021) - Rated 03 Mar 2024
75 48% Altered Carbon (2018) - Rated 02 Mar 2024
80 65% Shutter Island (2010) - Rated 28 Dec 2023
80 65% 1899 (2022) - Rated 27 Dec 2023
95 95% Godzilla Minus One (2023) - Rated 18 Dec 2023
90 90% Snowfall (2017) - Rated 02 Dec 2023
75 48% Saw X (2023) - Rated 14 Oct 2023
80 65% Talk to Me (2023) - Rated 03 Sep 2023
85 81% Jurassic Park (1993) - Rated 03 Sep 2023
80 65% John Wick: Chapter 4 (2023) - Rated 02 Sep 2023