giannid

giannid
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 20 Feb 2017
Location: Italy

more Recent Ratings

73 5% Neapolitan Turk (1953) - Rated 20 Feb 2017
85 35% Umberto D. (1952) - Rated 20 Feb 2017
87 60% Bicycle Thieves (1948) - Rated 20 Feb 2017
89 95% It's a Wonderful Life (1946) - Rated 20 Feb 2017
87 60% The Lost Weekend (1945) - Rated 20 Feb 2017
86 45% Rome, Open City (1945) - Rated 20 Feb 2017
84 25% The Ox-Bow Incident (1943) - Rated 20 Feb 2017
88 80% King Kong (1933) - Rated 20 Feb 2017
88 80% Trouble in Paradise (1932) - Rated 20 Feb 2017
80 15% The Most Dangerous Game (1932) - Rated 20 Feb 2017