GhostJinx
Recent Ratings
Check out GhostJinx's...
65 30% | The Mummy (1999) - Rated 11 Jan 2015 |
90 82% | Snow White and the Seven Dwarfs (1937) - Rated 11 Jan 2015 |
85 69% | Cinderella (1950) - Rated 11 Jan 2015 |
90 82% | Pinocchio (1940) - Rated 11 Jan 2015 |
10 0% | Humpty Sharma Ki Dulhania (2014) - Rated 11 Jan 2015 |
65 30% | Kabhi Khushi Kabhie Gham... (2001) - Rated 11 Jan 2015 |
70 38% | Udaan (2010) - Rated 11 Jan 2015 |
90 82% | Sholay (1975) - Rated 11 Jan 2015 |
70 38% | Rocket Singh: Salesman of the Year (2009) - Rated 11 Jan 2015 |
75 47% | Chak De India (2007) - Rated 11 Jan 2015 |