gejsouza

gejsouza
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 07 Jul 2012
Location: São Paulo, São Paulo, Brazil
Bio: ...

more Recent Ratings

Check out gejsouza's...

98 91% Elite Squad: The Enemy Within (2010) - Rated 27 Jul 2012
"Fantastic."
95 83% Elite Squad (2007) - Rated 27 Jul 2012
"Fantastic film, great performance"
80 33% Spider-Man (2002) - Rated 27 Jul 2012
"..."
70 11% Fight Club (1999) - Rated 27 Jul 2012
"ok"
90 66% Wicker Park (2004) - Rated 07 Jul 2012
"beautiful."
80 33% 40 Days and 40 Nights (2002) - Rated 07 Jul 2012
"Good comedy"
50 1% August (2008) - Rated 07 Jul 2012
"Terrible."
85 50% The Virgin Suicides (2000) - Rated 07 Jul 2012
"Great film."
90 66% Collateral (2004) - Rated 07 Jul 2012
"I still don't like Tom Cruise but this film is great."
85 50% Iron Man (2008) - Rated 07 Jul 2012
"Good one."