gegirti
Recent Ratings
Check out gegirti's...
78 16% | Shaun of the Dead (2004) - Rated 18 Nov 2024 |
90 60% | Incendies (2010) - Rated 18 Nov 2024 |
90 60% | Maborosi (1995) - Rated 05 May 2024 |
90 60% | Latcho Drom (1993) - Rated 05 May 2024 |
98 92% | Perfect Days (2023) - Rated 05 May 2024 |
99 94% | Dune: Part Two (2024) - Rated 05 May 2024 |
100 97% | Dune (2021) - Rated 05 May 2024 |
88 45% | La Cérémonie (1995) - Rated 15 Aug 2020 |
100 97% | Arrival (2016) - Rated 09 Aug 2020 |
75 12% | My Way (2011) - Rated 09 Aug 2020 |