Gayessari
Recent Ratings
Check out Gayessari's...
100 95% | Prens (2023) - Rated 24 Feb 2024 |
84 49% | Crimson Peak (2015) - Rated 24 Feb 2024 |
78 39% | The Fall of the House of Usher (2023) - Rated 24 Feb 2024 |
70 21% | Hippopotamus (2018) - Rated 24 Feb 2024 |
72 26% | Looking for Alaska (2019) - Rated 24 Feb 2024 |
100 95% | Girl, Interrupted (1999) - Rated 24 Feb 2024 |
70 21% | The Stoning of Soraya M. (2008) - Rated 24 Feb 2024 |
95 82% | The Others (2001) - Rated 24 Feb 2024 |
80 44% | Suffragette (2015) - Rated 24 Feb 2024 |
87 57% | Ilk ve Son (2021) - Rated 24 Feb 2024 |