Gardiyani
Bio: im a guy who loves to watch something while layin down on the bed.
Recent Ratings
Check out Gardiyani's...
75 47% | Metropolitan (1990) - Rated 15 Aug 2024
"i liked nick much more than tommy."
|
83 69% | Pelísky (1999) - Rated 16 Jul 2024 |
75 47% | La Cérémonie (1995) - Rated 16 Jul 2024 |
65 35% | Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Rated 16 Jul 2024 |
60 32% | Süt kardesler (1976) - Rated 16 Jul 2024 |
80 59% | The Graduate (1967) - Rated 11 Jun 2024 |
93 94% | Perfect Days (2023) - Rated 09 May 2024
"one of the best movie i've ever watch."
|
82 67% | Microhabitat (2017) - Rated 25 Apr 2024 |
40 28% | The Dinner Game (1998) - Rated 25 Apr 2024 |
79 52% | Poor Things (2023) - Rated 25 Feb 2024 |