GalaxyMq
Recent Ratings
Check out GalaxyMq's...
80 88% | Avengers: Age of Ultron (2015) - Rated 27 Apr 2015 |
10 1% | Superfast! (2015) - Rated 27 Apr 2015 |
60 51% | The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014) - Rated 27 Apr 2015 |
30 9% | Exodus: Gods and Kings (2014) - Rated 27 Apr 2015 |
30 9% | Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014) - Rated 27 Apr 2015 |
50 29% | The Woman in Black: Angel of Death (2015) - Rated 27 Apr 2015 |
60 51% | John Wick (2014) - Rated 27 Apr 2015 |
60 51% | Big Hero 6 (2014) - Rated 27 Apr 2015 |
60 51% | The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014) - Rated 27 Apr 2015 |
90 95% | Interstellar (2014) - Rated 27 Apr 2015 |