Furcifer

furcifer
Movie Buff - 130 Film Ratings
Member Since: 14 Nov 2015
Location: Bulgaria

more Recent Ratings

95 99% Stranger Things (2016) - Rated 06 Aug 2016
80 78% Killing Them Softly (2012) - Rated 06 Aug 2016
80 78% Dazed and Confused (1993) - Rated 25 Jul 2016
65 34% Boyhood (2014) - Rated 25 Jul 2016
87 96% Everybody Wants Some!! (2016) - Rated 25 Jul 2016
72 61% Dark City (1998) - Rated 31 Mar 2016
70 50% A History of Violence (2005) - Rated 31 Mar 2016
75 68% Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - Rated 29 Mar 2016
85 93% Magnolia (1999) - Rated 29 Mar 2016
"AMAZING movie, fkin weird as fk ending!"
70 50% Boogie Nights (1997) - Rated 27 Mar 2016