Fransuva

fransuva
Movie Buff - 230 Film Ratings
Member Since: 01 Jul 2018
Location: Malatya, Turkey
Age: 31
Bio: Avrupa Sineması sevdalısı, tıbbiyeli bir sinemasever.

more Recent Ratings

Check out Fransuva's...

85 71% Attack on Titan (2013) - Rated 04 Jan 2019
90 83% One Punch Man (2015) - Rated 04 Jan 2019
93 92% Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) - Rated 04 Jan 2019
97 96% Stalker (1979) - Rated 04 Jan 2019
81 55% Ivan's Childhood (1962) - Rated 04 Jan 2019
92 90% Andrei Rublev (1966) - Rated 04 Jan 2019
98 97% Nostalghia (1983) - Rated 04 Jan 2019
98 97% The Tree of Life (2011) - Rated 04 Jan 2019
80 51% The Lobster (2015) - Rated 04 Jan 2019
90 83% Dogtooth (2009) - Rated 04 Jan 2019