FonMaster

fonmaster
Movie Buff - 126 Film Ratings
Member Since: 02 Aug 2024
Location: United Arab Emirates

more Recent Ratings

Check out FonMaster's...

65 22% Chef (2014) - Rated 31 Aug 2024
100 97% Puss in Boots: The Last Wish (2022) - Rated 03 Aug 2024
70 35% Anatomy of a Fall (2023) - Rated 03 Aug 2024
92 89% Capharnaüm (2018) - Rated 02 Aug 2024
100 97% What Maisie Knew (2012) - Rated 02 Aug 2024
"Rewatched many, many times. Favorite movie of all time."
85 78% Paddington (2015) - Rated 02 Aug 2024
69 31% Buffy the Vampire Slayer (1997) - Rated 02 Aug 2024
95 92% Lupin III: The First (2019) - Rated 02 Aug 2024
80 69% Tenet (2020) - Rated 02 Aug 2024
78 62% Tetris (2023) - Rated 02 Aug 2024