fluxgourmet

fluxgourmet
Movie Buff - 360 Film Ratings
Member Since: 05 Nov 2023
Location: Ireland

more Recent Ratings

75 51% Heretic (2024) - Rated 06 Oct 2024
60 30% Memento (2001) - Rated 31 Aug 2024
80 63% Au hasard Balthazar (1966) - Rated 31 Aug 2024
70 45% The Hours (2002) - Rated 31 Aug 2024
90 83% The Round-Up (1966) - Rated 31 Aug 2024
70 45% The Favourite (2018) - Rated 31 Aug 2024
90 83% Being John Malkovich (1999) - Rated 31 Aug 2024
40 13% Koza (1995) - Rated 31 Aug 2024
80 63% The Banshees of Inisherin (2022) - Rated 31 Aug 2024
90 83% Stop Making Sense (1984) - Rated 31 Aug 2024