flicka
Recent Ratings
Check out flicka's...
90 70% | Toy Story of Terror (2013) - Rated 06 Sep 2015 |
98 98% | Toy Story 3 (2010) - Rated 06 Sep 2015 |
92 87% | Toy Story 2 (1999) - Rated 06 Sep 2015 |
90 70% | Toy Story (1995) - Rated 06 Sep 2015 |
90 70% | Back to the Future (1985) - Rated 06 Sep 2015 |
85 35% | Men in Black (1997) - Rated 06 Sep 2015 |
75 26% | The Terminal (2004) - Rated 06 Sep 2015 |
90 70% | Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 06 Sep 2015
"The trailers lead me to believe this film would be trash, and it did kind of go a little bananas in the third act for no real reason, but this is incredibly fun and full of great action."
|
72 21% | The Phantom of the Opera (2004) - Rated 06 Sep 2015 |
86 39% | Road to Perdition (2002) - Rated 06 Sep 2015
"Such a strange and beautiful addition to the genre of "gangster film", moving and engulfing."
|