Fingolfin

fingolfin
Movie Buff - 388 Film Ratings
Member Since: 12 Mar 2024

more Recent Ratings

98 76% Marriage Story (2019) - Rated 12 Jun 2024
97 67% Logan (2017) - Rated 12 Jun 2024
96 61% The Hunger Games: Mockingjay - Part 2 (2015) - Rated 12 Jun 2024
0% The Acolyte (2024) - Rated 12 Jun 2024
"just basically FU"
90 29% The Society (2019) - Rated 12 Jun 2024
93 42% Locke & Key (2020) - Rated 12 Jun 2024
90 29% Jessie (2011) - Rated 12 Jun 2024
65 4% The Flash (2014) - Rated 12 Jun 2024
60 2% Riverdale (2017) - Rated 12 Jun 2024
80 9% Arrow (2012) - Rated 12 Jun 2024