filmdolly
Bio: I\'m a little Black woman in a big silver box.
Recent Ratings
Check out filmdolly's...
88 60% | Yojimbo (1961) - Rated 18 Jan 2019 |
80 32% | 12 Monkeys (1995) - Rated 15 Jan 2019 |
75 10% | I Never Promised You a Rose Garden (1977) - Rated 15 Jan 2019 |
90 78% | Event Horizon (1997) - Rated 15 Jan 2019 |
90 78% | Kitten with a Whip (1964) - Rated 15 Jan 2019 |
90 78% | Cobra Verde (1987) - Rated 15 Jan 2019 |
75 10% | The Devil's Candy (2015) - Rated 15 Jan 2019 |
75 10% | Normal Life (1996) - Rated 15 Jan 2019 |
85 50% | The Brother from Another Planet (1984) - Rated 15 Jan 2019 |
80 32% | One and Two (2015) - Rated 15 Jan 2019 |