fchemotti
Recent Ratings
Check out fchemotti's...
92 75% | RR (2007) - Rated 20 Apr 2023 |
45 5% | Incognito (1997) - Rated 20 Apr 2023 |
70 25% | The Lobster (2015) - Rated 20 Apr 2023 |
90 60% | Top Gun: Maverick (2022) - Rated 20 Apr 2023 |
89 40% | The Big Lebowski (1998) - Rated 20 Apr 2023 |
89 40% | The Dark Knight (2008) - Rated 20 Apr 2023 |
90 60% | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Rated 20 Apr 2023 |
60 15% | Vanilla Sky (2001) - Rated 20 Apr 2023 |
98 95% | Seconds (1966) - Rated 20 Apr 2023 |
95 85% | Tár (2022) - Rated 20 Apr 2023 |