FallenSpiral

fallenspiral
Movie Buff - 247 Film Ratings
Member Since: 07 Apr 2016
Location: Canada

more Recent Ratings

Check out FallenSpiral's...

95 68% There Will Be Blood (2007) - Rated 05 Feb 2023
90 28% Winter Light (1963) - Rated 05 Feb 2023
97 84% In the Mood for Love (2000) - Rated 16 Sep 2022
97 84% Casablanca (1942) - Rated 16 Sep 2022
97 84% Rear Window (1954) - Rated 16 Sep 2022
97 84% Mulholland Drive (2001) - Rated 16 Sep 2022
97 84% Barry Lyndon (1975) - Rated 16 Sep 2022
97 84% Blade Runner (1982) - Rated 16 Sep 2022
97 84% The Godfather: Part II (1974) - Rated 16 Sep 2022
98 92% Battleship Potemkin (1925) - Rated 16 Sep 2022