EzraIz

ezraiz
Movie Buff - 273 Film Ratings
Member Since: 22 Nov 2018
Location: USA

more Recent Ratings

97 97% Breaking Bad (2008) - Rated 23 Jul 2024
99 99% Better Call Saul (2015) - Rated 23 Jul 2024
88 81% There Will Be Blood (2007) - Rated 01 Aug 2023
97 97% El Camino: A Breaking Bad Movie (2019) - Rated 24 Jul 2023
91 89% Fleabag (2016) - Rated 22 Apr 2023
95 95% No Country for Old Men (2007) - Rated 22 Apr 2023
85 69% The Eyes of Tammy Faye (2000) - Rated 06 Mar 2023
89 84% Children of Men (2006) - Rated 06 Mar 2023
83 62% The Eyes of Tammy Faye (2021) - Rated 03 Mar 2023
92 91% The Sopranos (1999) - Rated 06 Feb 2023