ezmeso

ezmeso
Movie Buff - 296 Film Ratings
Member Since: 20 Mar 2015
Location: Istanbul , Turkey

more Recent Ratings

86 69% Oppenheimer (2023) - Rated 15 May 2024
87 69% Kurak Günler (2022) - Rated 25 Dec 2022
80 44% Everest (2015) - Rated 16 Aug 2022
90 77% 1917 (2019) - Rated 14 Aug 2022
78 36% The Colony (2021) - Rated 04 Jul 2022
86 69% Lawrence of Arabia (1962) - Rated 08 May 2022
84 52% Titane (2021) - Rated 31 Jan 2022
88 70% Don't Look Up (2021) - Rated 29 Dec 2021
75 31% Space Sweepers (2021) - Rated 18 Dec 2021
80 44% The Many Saints of Newark (2021) - Rated 17 Dec 2021