Expert

expert
Movie Buff - 422 Film Ratings
Member Since: 01 Jan 2016
Location: Poland

more Recent Ratings

100 93% Game of Thrones (2011) - Rated 02 Jan 2016
45 10% The Avengers (2012) - Rated 02 Jan 2016
97 81% Species (1995) - Rated 02 Jan 2016
86 62% Minority Report (2002) - Rated 02 Jan 2016
92 74% Saving Private Ryan (1998) - Rated 02 Jan 2016
92 74% Milk (2008) - Rated 02 Jan 2016
84 58% Spider-Man (2002) - Rated 02 Jan 2016
90 71% Texas Killing Fields (2011) - Rated 02 Jan 2016
80 50% Gravity (2013) - Rated 02 Jan 2016
84 58% Limitless (2011) - Rated 02 Jan 2016