Evelyn Waugh

evelyn_waugh
Cinema Addict - 1642 Film Ratings
Member Since: 05 Aug 2013
Location: Germany

more Recent Ratings

90 90% Radio Dreams (2017) - Rated 18 Feb 2016
0% Do You Believe? (2015) - Rated 18 Feb 2016
87 84% National Theatre Live: Coriolanus (2014) - Rated 18 Feb 2016
78 50% Maggie's Plan (2016) - Rated 18 Feb 2016
80 58% Chi-Raq (2015) - Rated 18 Feb 2016
77 47% Miles Ahead (2015) - Rated 18 Feb 2016
65 23% Bone Tomahawk (2015) - Rated 18 Feb 2016
79 53% The Girl in the Book (2015) - Rated 18 Feb 2016
84 73% Yoga Hosers (2016) - Rated 18 Feb 2016
92 93% Hunt for the Wilderpeople (2016) - Rated 18 Feb 2016