erdemsengul

erdemsengul
Movie Buff - 442 Film Ratings
Member Since: 20 Dec 2015
Location: mersin, yenisehir, Turkey

more Recent Ratings

Check out erdemsengul's...

90 88% CM101MMXI Fundamentals (2013) - Rated 20 Dec 2015
20 1% The Legend of Hercules (2014) - Rated 20 Dec 2015
80 69% Ip Man 2: Legend of the Grandmaster (2010) - Rated 20 Dec 2015
40 7% You Don't Mess with the Zohan (2008) - Rated 20 Dec 2015
80 69% [Rec] (2007) - Rated 20 Dec 2015
60 28% Fever Pitch (2005) - Rated 20 Dec 2015
20 1% The Monuments Men (2014) - Rated 20 Dec 2015
30 3% RoboCop (2014) - Rated 20 Dec 2015
60 28% Last Vegas (2013) - Rated 20 Dec 2015
60 28% The Hangover Part III (2013) - Rated 20 Dec 2015