emrecelik
Recent Ratings
Check out emrecelik's...
84 36% | Man of Steel (2013) - Rated 21 Jul 2013 |
84 36% | After Earth (2013) - Rated 21 Jul 2013 |
86 71% | Side Effects (2013) - Rated 21 Jul 2013 |
86 71% | Zero Dark Thirty (2012) - Rated 21 Jul 2013 |
86 71% | Django Unchained (2012) - Rated 21 Jul 2013 |
84 36% | Stoker (2013) - Rated 21 Jul 2013 |
84 36% | Warm Bodies (2013) - Rated 21 Jul 2013 |
86 71% | Skyfall (2012) - Rated 21 Jul 2013 |
61 0% | The Last Templar (2009) - Rated 21 Jul 2013 |
84 36% | Jack Reacher (2012) - Rated 21 Jul 2013 |