Emel
Recent Ratings
Check out Emel's...
79 45% | Eastern Promises (2007) - Rated 03 Jan 2015 |
75 28% | In a Better World (2010) - Rated 03 Jan 2015 |
80 53% | All the King's Men (2006) - Rated 05 Oct 2014 |
70 11% | Aşk ve Devrim (2011) - Rated 02 Aug 2014 |
87 88% | Perfect Sense (2011) - Rated 02 Aug 2014 |
80 53% | Breakfast at Tiffany's (1961) - Rated 02 Aug 2014 |
73 14% | Happy Few (2010) - Rated 02 Aug 2014 |
75 28% | Fish Tank (2009) - Rated 19 Jul 2014 |
75 28% | Belle de jour (1967) - Rated 06 Jun 2014 |
80 53% | Short Term 12 (2013) - Rated 25 May 2014 |