Ejder

ejder
Movie Buff - 497 Film Ratings
Member Since: 09 Nov 2016
Location: Turkey
Age: 42

more Recent Ratings

70 57% Rurouni Kenshin (2012) - Rated 25 Mar 2017
30 3% Logan (2017) - Rated 25 Mar 2017
60 34% The Man from Nowhere (2010) - Rated 25 Mar 2017
40 9% Delicatessen (1991) - Rated 25 Mar 2017
80 77% Kelebegin Rüyasi (2013) - Rated 09 Nov 2016
80 77% Django Unchained (2012) - Rated 09 Nov 2016
80 77% Uzun Hikaye (2012) - Rated 09 Nov 2016
50 18% Flight (2012) - Rated 09 Nov 2016
60 34% Abraham Lincoln: Vampire Hunter (2012) - Rated 09 Nov 2016
60 34% The Avengers (2012) - Rated 09 Nov 2016