efrain
Bio: son, brother, friend. artist. web content specialist. video guy. movie critic.
Recent Ratings
Check out efrain's...
83 79% | Sunshine (2007) - Rated 22 Aug 2008 |
84 80% | I Am Legend (2007) - Rated 22 Aug 2008 |
77 63% | Cloverfield (2008) - Rated 22 Aug 2008 |
87 89% | The Last of the Mohicans (1992) - Rated 22 Aug 2008 |
89 92% | The Shawshank Redemption (1994) - Rated 22 Aug 2008 |
73 49% | Shrek (2001) - Rated 22 Aug 2008 |
70 42% | Shrek 2 (2004) - Rated 22 Aug 2008 |
82 77% | Iron Man (2008) - Rated 22 Aug 2008 |
25 0% | Space Chimps (2008) - Rated 22 Aug 2008 |
73 49% | Hancock (2008) - Rated 22 Aug 2008 |