Efe Canik
Bio: Likes mindf*cker sci-fi
Organised crime movies
Gorefest horror
Not-so-melodramatic romance
Psychological thrillers
Witty action
Bromance comedies
Recent Ratings
Check out Efe Canik's...
25 3% | Resident Evil: Afterlife (2010) - Rated 16 Jan 2018 |
35 6% | Wonder Woman (2017) - Rated 16 Jan 2018 |
40 7% | Gone in 60 Seconds (2000) - Rated 16 Jan 2018 |
75 27% | Tango & Cash (1989) - Rated 16 Jan 2018 |
95 64% | Blade Runner 2049 (2017) - Rated 16 Jan 2018 |
90 54% | Apocalypse Now (1979) - Rated 16 Jan 2018 |
50 11% | Crank (2006) - Rated 16 Jan 2018 |
70 23% | The Purge: Election Year (2016) - Rated 08 Jan 2018 |
40 7% | Salt (2010) - Rated 08 Jan 2018 |
65 18% | Limitless (2011) - Rated 08 Jan 2018 |