edelwais

edelwais
Movie Buff - 381 Film Ratings
Member Since: 23 Oct 2015
Location: UK

more Recent Ratings

Check out edelwais's...

30 4% Bridesmaids (2011) - Rated 26 Jan 2017
100 99% Facing Windows (2003) - Rated 26 Jan 2017
95 89% This Is Where I Leave You (2014) - Rated 26 Jan 2017
100 99% After the Wedding (2006) - Rated 26 Jan 2017
100 99% Moana (2016) - Rated 26 Jan 2017
90 64% Reality Bites (1994) - Rated 23 Oct 2015
89 55% I Went Down (1997) - Rated 23 Oct 2015
90 64% The Perks of Being a Wallflower (2012) - Rated 23 Oct 2015
93 85% Philomena (2013) - Rated 23 Oct 2015
97 93% Aloha (2015) - Rated 23 Oct 2015