ealturk
Recent Ratings
Check out ealturk's...
80 79% | Au revoir les enfants (1987) - Rated 20 Jan 2017 |
84 89% | Apocalypse - La 2e guerre mondiale (2009) - Rated 20 Jan 2017 |
80 79% | The Hateful Eight (2015) - Rated 20 Jan 2017 |
85 92% | La La Land (2016) - Rated 20 Jan 2017 |
72 48% | Calvary (2014) - Rated 26 Jun 2015 |
82 86% | Boyhood (2014) - Rated 26 Jun 2015 |
72 48% | The Babadook (2014) - Rated 26 Jun 2015 |
82 86% | Batman Begins (2005) - Rated 26 Jun 2015 |
82 86% | Miracle in Cell No.7 (2013) - Rated 26 Jun 2015 |
80 79% | Birdman (2014) - Rated 26 Jun 2015 |