E-Nazmi

e_nazmi
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 21 Aug 2013
Location: İstanbul, İstanbul, Turkey

more Recent Ratings

100 86% Tarkan Viking kani (1971) - Rated 21 Aug 2013
90 22% Rashomon (1950) - Rated 21 Aug 2013
100 86% Seven Samurai (1954) - Rated 21 Aug 2013
99 68% Musallat 2: Lanet (2011) - Rated 21 Aug 2013
97 59% Musallat (2007) - Rated 21 Aug 2013
85 4% Robin Hood (2010) - Rated 21 Aug 2013
96 45% War of the Arrows (2011) - Rated 21 Aug 2013
90 22% Turkish Gambit (2005) - Rated 21 Aug 2013
100 86% Fetih 1453 (2012) - Rated 21 Aug 2013
96 45% 1612: Khroniki smutnogo vremeni (2007) - Rated 21 Aug 2013