dudeinab0x

dudeinab0x
Film Freak - 544 Film Ratings
Member Since: 11 Oct 2015
Location: USA

more Recent Ratings

Check out dudeinab0x's...

75 36% Jarhead (2005) - Rated 20 Oct 2015
10 1% Fahrenheit 9/11 (2004) - Rated 20 Oct 2015
10 1% Fortress (1993) - Rated 20 Oct 2015
30 3% Jersey Girl (2004) - Rated 20 Oct 2015
20 2% Last Action Hero (1993) - Rated 20 Oct 2015
40 7% Moulin Rouge! (2001) - Rated 20 Oct 2015
30 3% That Thing You Do! (1996) - Rated 20 Oct 2015
85 61% Gone Girl (2014) - Rated 20 Oct 2015
85 61% The Girl Next Door (2004) - Rated 20 Oct 2015
90 76% Slither (2006) - Rated 20 Oct 2015