Drensik
Recent Ratings
Check out Drensik's...
95 57% | The Strain (2014) - Rated 02 Jan 2018 |
100 84% | Queen of the Damned (2002) - Rated 02 Jan 2018 |
95 57% | Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles (1994) - Rated 02 Jan 2018 |
82 20% | Dance in the Vampire Bund (2010) - Rated 02 Jan 2018 |
60 4% | Buffy the Vampire Slayer (1992) - Rated 02 Jan 2018 |
90 38% | Blade: Trinity (2004) - Rated 02 Jan 2018 |
92 47% | Blade II (2002) - Rated 02 Jan 2018 |
96 63% | Blade (1998) - Rated 02 Jan 2018 |
98 67% | Abraham Lincoln: Vampire Hunter (2012) - Rated 02 Jan 2018 |
94 52% | Fright Night (2011) - Rated 02 Jan 2018 |