dowbyc

dowbyc
Flick Fan - 64 Film Ratings
Member Since: 14 Sep 2014
Location: Edmonton, Alberta, Canada
Bio: I\'m not very critical. I like a lot of things. But things with a little darkness in them, really get me.

more Recent Ratings

84 71% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 15 Sep 2014
87 90% The Avengers (2012) - Rated 15 Sep 2014
85 81% The Matrix (1999) - Rated 15 Sep 2014
75 29% The Prestige (2006) - Rated 15 Sep 2014
80 54% The Cell (2000) - Rated 15 Sep 2014
88 94% Fight Club (1999) - Rated 15 Sep 2014
85 81% The Life of David Gale (2003) - Rated 15 Sep 2014
85 81% Hotel Rwanda (2004) - Rated 15 Sep 2014
80 54% Thirteen (2003) - Rated 15 Sep 2014
84 71% The Virgin Suicides (2000) - Rated 15 Sep 2014