Dordes
Recent Ratings
Check out Dordes's...
5 2% | Song of the Sea (2014) - Rated 14 Dec 2017 |
0 0% | Coconut Hero (2015) - Rated 14 Dec 2017 |
80 25% | Northfork (2003) - Rated 06 Mar 2017 |
96 85% | The Bourne Identity (2002) - Rated 06 Mar 2017 |
95 61% | The Hundred-Foot Journey (2014) - Rated 06 Mar 2017 |
95 61% | La La Land (2016) - Rated 06 Mar 2017 |
96 85% | Life of Pi (2012) - Rated 06 Mar 2017 |
95 61% | The Man Who Knew Infinity (2015) - Rated 06 Mar 2017 |
96 85% | Florence Foster Jenkins (2016) - Rated 06 Mar 2017 |
50 11% | Stop Making Sense (1984) - Rated 07 Mar 2016 |