dopiy
Bio: a gonzo journalist who has little time to write critics about movies. http://www.bakiniz.com/author/yekta-kurtcebe/
Recent Ratings
Check out dopiy's...
12 2% | The Viral Factor (2012) - Rated 25 Dec 2014 |
98 92% | The NeverEnding Story (1984) - Rated 25 Dec 2014 |
98 92% | Dog Day Afternoon (1975) - Rated 25 Dec 2014 |
87 70% | Hard Boiled (1992) - Rated 25 Dec 2014 |
78 59% | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 25 Dec 2014 |
32 9% | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Rated 25 Dec 2014 |
43 15% | Crocodile Dundee in Los Angeles (2001) - Rated 25 Dec 2014 |
95 87% | The Cove (2009) - Rated 25 Dec 2014 |
10 0% | Silent Hill (2006) - Rated 25 Dec 2014 |
90 80% | The Running Man (1987) - Rated 25 Dec 2014 |