dobrekk
Recent Ratings
Check out dobrekk's...
75 86% | Children of Men (2006) - Rated 26 Sep 2009 |
60 28% | Live Free or Die Hard (2007) - Rated 26 Sep 2009 |
70 64% | The Dark Knight (2008) - Rated 26 Sep 2009 |
64 41% | Blade (1998) - Rated 26 Sep 2009 |
70 64% | Highlander (1986) - Rated 26 Sep 2009 |
70 64% | Easy Rider (1969) - Rated 26 Sep 2009 |
62 36% | Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008) - Rated 26 Sep 2009 |
66 50% | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 26 Sep 2009 |
70 64% | Rush Hour (1998) - Rated 26 Sep 2009 |
75 86% | Slumdog Millionaire (2008) - Rated 26 Sep 2009 |