dmxkorn
Recent Ratings
Check out dmxkorn's...
0 9% | Domino (2005) - Rated 14 Aug 2007
"wtf was i watching a movie or video game"
|
100 94% | War of the Worlds (2005) - Rated 14 Aug 2007 |
0 9% | White Noise (2005) - Rated 14 Aug 2007
"so dissapointing"
|
70 57% | The Wedding Date (2005) - Rated 14 Aug 2007
"only saw it cause of debra messing"
|
66 51% | Van Helsing (2004) - Rated 14 Aug 2007
"it was decent"
|
50 42% | Underworld (2003) - Rated 14 Aug 2007 |
0 9% | The Terminal (2004) - Rated 14 Aug 2007
"only thing i can say is wtf"
|
99 82% | Sin City (2005) - Rated 14 Aug 2007 |
50 42% | The Scorpion King (2002) - Rated 14 Aug 2007 |
0 9% | Scary Movie 3 (2003) - Rated 14 Aug 2007
"double 0"
|