Diwie Kiwie
Bio: Film lover and a film student.
Recent Ratings
Check out Diwie Kiwie's...
88 87% | L.A. Confidential (1997) - Rated 12 Oct 2019 |
85 77% | Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Rated 12 Oct 2019 |
83 72% | Shutter Island (2010) - Rated 12 Oct 2019 |
70 30% | Taxi Driver (1976) - Rated 12 Oct 2019 |
80 62% | The Thing (1982) - Rated 12 Oct 2019 |
75 43% | Lost in Translation (2003) - Rated 12 Oct 2019 |
73 40% | Crazy, Stupid, Love (2011) - Rated 12 Oct 2019 |
60 11% | Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Rated 12 Oct 2019 |
67 23% | American Reunion (2012) - Rated 12 Oct 2019 |
63 16% | The Sound of Music (1965) - Rated 12 Oct 2019 |