dionysos3535
Recent Ratings
Check out dionysos3535's...
80 70% | Abuzer Kadayif (2000) - Rated 22 Sep 2014 |
61 25% | The Fifth Element (1997) - Rated 22 Sep 2014
"It is entartainting sci-fi."
|
62 35% | Reservoir Dogs (1992) - Rated 22 Sep 2014
"Not bad but it is overrated."
|
82 85% | Jurassic Park (1993) - Rated 22 Sep 2014 |
60 15% | 50 First Dates (2004) - Rated 22 Sep 2014 |
45 5% | Click (2006) - Rated 22 Sep 2014 |
70 55% | The Matrix (1999) - Rated 22 Sep 2014 |
65 45% | Salt (2010) - Rated 22 Sep 2014
"It is classical action movie.You can guess what will happen next but it is ok If you want to have a good time with action."
|
80 70% | Toy Story 2 (1999) - Rated 22 Sep 2014
"One of the best animation series but first movie was more good."
|
100 95% | The Godfather (1972) - Rated 22 Sep 2014 |