dharqiul

dharqiul
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 31 May 2014

more Recent Ratings

95 76% Süt kardesler (1976) - Rated 31 May 2014
90 44% 12 Monkeys (1995) - Rated 31 May 2014
40 8% The Darkest Hour (2011) - Rated 31 May 2014
70 14% The Thing (2011) - Rated 31 May 2014
35 2% The Purge (2013) - Rated 31 May 2014
90 44% From Dusk Till Dawn (1996) - Rated 31 May 2014
95 76% The Prestige (2006) - Rated 31 May 2014
80 26% Devil's Pass (2013) - Rated 31 May 2014
"iyi bir gerilim filmi."
90 44% The Shining (1980) - Rated 31 May 2014
98 97% The Thing (1982) - Rated 31 May 2014
"kendi sınıfında öncü ve klişeleri yaratan bir film. çekim tarihine bakılmaksızın her dönem izlenebilir. kesinlikle zamanın ötesinde !"